Devam Eden Fırsatlar

phonebanner 6

Sevgili müşterilerimiz, büyük bir heyecanla sizlere kampanyamızı duyurmak istiyoruz.
Hayatınıza renk katmak, keyifli anlarınızı çoğaltmak ve harcadıkça kazanmanızı sağlamak için “Harcardıkça Kazan, Kazandıkça Harca!” kampanyası başladı.

Bu kampanya ile sizlere hem alışveriş yaparken kazanma fırsatı sunuyoruz,hem de kazandığınızı dilediğiniz gibi harcama özgürlüğü sağlıyoruz. Nasıl mı?

İşte kampanyamızın detayları:

  1. Harcadıkça Kazan: Her harcadığınız tutar karşılığında, size özel Derya Para puanlar kazanacaksınız. Yaptığınız her alışveriş, bir sonraki alışverişinizde kullanabileceğiniz puanlarla ödüllendirilecek. Ne kadar çok harcarsanız, o kadar çok kazanacaksınız!

  2. Kazandıkça Harca: Kazandığınız puanları, istediğiniz şekilde harcayabileceksiniz. Evcil hayvan ürünleri, elektronik eşya, kişisel bakım ürünleri… Tamamen size bağlı! Siz kazanın, istediğiniz şekilde harcayın.

  3. Özel İndirimler ve Kampanyalar: “Harcardıkça Kazan, Kazandıkça Harca!” kampanyasıyla birlikte size özel indirimler ve kampanyalar da sunacağız. Özel günlerde, sezon indirimlerinde ve sürpriz zamanlarda ekstra kazanç sağlayacak fırsatlarla karşılaşacaksınız. Takipte kalın, fırsatları kaçırmayın!

Unutmayın, biz sizin yanınızdayız ve sizin için daha fazlasını istiyoruz. Bu kampanya ile hem harcama yaparken kazanacak, hem de kazandıklarınızı istediğiniz gibi değerlendirme özgürlüğüne sahip olacaksınız.

“Harcardıkça Kazan, Kazandıkça Harca!” kampanyamızla hayatınıza yeni bir heyecan katın, istediğiniz şeyleri elde etmek için harcadıkça keyif alın! Size özel bu fırsatları kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin.

Harcadıkça kazanın, kazandıkça harcayın! 

#Kampanya Kuralları
* Bu kampanya kuralları ve içeriklerini fırsatlarderyası dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.
* Birinci alışverişten kazanılan Derya Puanlar ikinci alışverişten yapılan indirim tutarından düşüldükten sonra geriye kalan tutarı yeniden puanlandırılır. Birleşik indirim uygulanmaz.
* Ücretsiz kargo, indirim kuponlarıyla birlikte kullanılabilir.
* Her 200 TL ‘de 1 TL Derya Para puan kazanılır.
* Kazanılan puanlar bir sonraki alışverişinizde geçerlidir.
* Kazanılan puanlar için alışveriş harcama sınırı yoktur. Dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
* Derya Para puan kazanabilmek için siparişinizin size ulaşması ve sipariş durumunuzun tamamlandı olarak profilinizde yer alması gerekir.
* Kazanılan Derya Para puanları bir indirim kuponuna çevirerek Sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
* Derya Para puanlarınızı hesabım menüsü içerisinde detaylarına ulaşabilirsiniz.

MENÜ