Fırsatı Kaçırmayın. 0850 305 44 33

Fırsatı Kaçırmayın. 0850 305 44 33

Samsung AR12TXCABWK/SK Wind-Free Premium Plus A++ 12000 BTU Duvar Tipi Split Klima

% 12
6,949.00 TL
7,899.00 TL
Kategori
Stok Kodu
6856622142
PAYLAŞ

Samsung AR12TXCABWK/SK Wind-Free Premium Plus A++ 12000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Samsung AR12TXCABWK/SK Wind Free Premium Plus A++ 12000 BTU Duvar Tipi Split Klima yapay zekayla, enerji tasarrufu sağlamasıyla, çevre dostu oluşuyla ve zarif tasarımıyla evlerinize ve ofislerinize arzu ettiğiniz ferahlığı sağlar. Yazın bunaltıcı sıcaklarında ihtiyaç duyulan serinliğe kısa sürede ulaşmanızı sağlayan ürün diğer tüm özellikleri ile yaşam alanlarınıza konfor getirir.

Samsung Split Klima Sizin İçin Konfor Yaratır

 • Samsung Premium Plus Split Klima’nın sahip olduğu Wind Free soğutma özelliğiyle serinliğin tadını çıkarabilirsiniz. Odadaki havayı yumuşak ve sessiz bir şekilde dağıtan cihaz yaşam alanlarında durgun hava ortamı yaratır. Böylelikle cildi rahatsız edebilecek soğuk esinti etkisi oluşmaz. Bu özelliğiyle model, evlerinizde ve ofislerinizde konforlu bir hava akımı sağlar.
 • Yüksek enerji verimliliğine sahip Split Klima sayesinde elektrik faturaları sizi endişelendirmez. Wind Free modunu açtığınızda hızlı soğutma özelliğine göre %70’e varan enerji tasarrufu sağlanır.
 • Split klimanın sahip olduğu yapay zeka teknolojisi ile yaşam tarzınız değişir. Sistem ortamdaki şartları ve kullanıcı alışkanlıklarını analiz eder ve farklı modları buna göre ayarlar. Tercih edilen sıcaklığa göre optimum koşulları en ideal modu seçerek korur.
 • Wind Free uyku moduyla rahatsızlık verebilecek soğuk hava uykunuzu bölmez çünkü ürün sizin için en ideal akışını sağlar. Böylelikle Wind Free modu açıkken sizi en iyi şekilde yenileyecek olan derin ve konforlu bir uyku deneyimi yaşarsınız.
 • Cihaz varlık sensörü özelliğine sahiptir. Odada biri bulunsa da bulunmasa da 20 dakikalık sürede ortamda hareket olmadığı takdirde varlık sensörü devreye girer ve enerji tasarrufu için otomatik bir şekilde Wind Free modunu çalıştırır. Buna ek olarak tercihe göre odada gittiğiniz bölgede üflenen hava sizi takip eder.

Daha Geniş Alanı Daha İyi Serinletmek İçin Samsung Klima

 • Ortamları etkili ve rahatlığınızı sağlayacak şekilde soğutan Samsung Premium Plus Split Klima sahip olduğu Dijital Inverter Boost sistemiyle havanın %40 daha hızlı serinlemesini sağlar. Tasarımıyla %20 daha geniş bir fanı ve hava girişi bölgesi bulunan cihaz soğuğu daha uzak bölgelere daha geniş bir açıyla dağıtır.
 • Evdeki sıcaklığı her yerden kontrol edebilirsiniz. Akıllı uygulamayla mobil cihazlardan tek bir dokunuş ile ürünün kontrol edilebilme ve izlenebilme özelliği vardır. Yapay zeka sistemi isteğinize göre size uygun ayar ve modu önerir ve klima otomatik olarak kontrol edilebilir.
 • Klimanın sahip olduğu Tri-Care fitresiyle hava temiz kalır. Anti-bakteriyel filtre özelliğinin yanında bu sistem iç ünite performansını korur. Filtre toz parçalarını, lifleri ve hayvan tüylerini tutabilen yoğun bir yapı içerir. Buna ek olarak filtre ince toz parçalarını da yakalar ve bakterileri ortamdan uzaklaştırır.
 • Klimayı kapatınca cihazın sistemi otomatik bir şekilde iç ünitede fanın çalışmasını sağlar. 3 adımlı bu işlem yarım saatte hava veren bölgede nem giderilir. Böylelikle bakterilerin ve küf oluşumunun önüne geçilir. Ayrıca iç ortamın havası kuru kalır.

Teknik Özellikler

 • Enerji Sınıfı: A++
 • BTU (Soğutma Kapasitesi): 11942 BTU
 • BTU (Isıtma Kapasitesi): 13649 BTU
 • Boyut: 790 x 548 x 285 mm
 • Ses Seviyesi: 46 dB

Dünya Devi Samsung

1938 yılında kurulmuş olan Samsung çok çeşitli alanlarda üretim yapar. 1990’lardan sonra cep telefonu üretimine başlayarak global bir konuma ulaşan firma 2017’de dünya genelinde 6. büyük firma olmuştur. Samsung kelimesi Korece ‘Üç Yıldız’ anlamına gelir.

Samsung Wind Free Split Klima Kullanımı

Klima çok sert olmayan bir fırça temizlenebilir. Cihaz silinirken çözücü kullanılmamalıdır. Temizlik yaparken filtrenin sökülmesi gerekir. 2-3 haftada bir ürün temizlenmelidir. Kullanım yoğunluğuna göre bu aralık sıklaştırılabilir.


BTU (Isıtma Kapasitesi)11942
BTU (Soğutma Kapasitesi)12000
Enerji SınıfıA++
InverterVar
Klima TürüSplit (Duvar Tipi)
RenkBeyaz
Ses Seviyesi (dB)40

Garanti Süresi (Ay)36
Henüz ürüne yapılmış yorum bulunmamaktadır.