Fırsatı Kaçırmayın. 0850 305 44 33

Fırsatı Kaçırmayın. 0850 305 44 33

Samsung AR18TXCAAWK/SK Wind-Free Premium Plus A++ 18000 BTU Duvar Tipi Split Klima

% 9
8,849.00 TL
9,699.00 TL
Kategori
Stok Kodu
7684435850
PAYLAŞ

Samsung AR18TXCAAWK/SK Wind-Free Premium Plus A++ 18000 BTU Duvar Tipi Split Klima

Samsung Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima, maksimum konfor sunan iklimlendirme etkisiyle yaşadığınız ortamı homojen bir ısı dağılımıyla iklimlendirir. Ekonomik çalışma modu ile yüksek enerji verimliliği sunan klima, sessizlik, kolay temizlenebilme özelliği, dahili Wi-Fi bağlantısı ve çeşitli çalışma modları ile yüksek ısıtma/soğutma konforu sunar. Yaz ve kış aylarında hem serinlemek hem de ısınmak için kullanabileceğiniz bu klimalar, dört mevsim boyunca dilediğiniz zaman kurma ve kaldırma derdi olmadan ve yerinizden bile kalkmadan kolayca kullanabileceğiniz klimalardır. Samsung Wind-Free, sadece evinizi iklimlendirmekle kalmaz; havada serbest halde dolaşan tozları ve bakterileri filtresine hapsederek daha temiz bir hava solumanızı sağlar. Şık tasarımıyla evinizin dekoruna uyum sağlayan 18000 BTU kapasiteli Samsung Wind-Free Inverter klima, duvar tipi (split) bir klima modelidir. 

Samsung Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima Temel Özellikleri 

 • Samsung Wind-Free klima, Wind-Free modunda çalışırken dış ünite, hızlı soğutma moduna nispeten %77 oranında daha az enerji tüketimi ile çalışır. Rüzgarsız serinlik sağlayan bu sistem, hem minimum güç tüketimi hem de doğrudan esintiye maruz kalmadan serinleme imkânı sunar.
 • Samsung Wind-Free klima, sessiz çalışma modu sayesinde çok daha sakin ve huzurlu bir ortam sağlar. Kumanda üzerinden tek tuşa basarak seçebileceğiniz bu mod sayesinde sessiz bir ortamda serinlemenin ya da ısınmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Kompresörde bulunan Twin Tube susturucusu, kompresör güçlü bir hava akışı sağlarken dış ünitenin çok daha sessiz çalışmasını sağlar. Klima ayrıca iyi uyku modu özelliği ile siz uykudayken rahatsız edici bir soğuk hava akışı yerine soğutma modunda bulunan sıcaklık kontrolü ile kolayca uykuya dalmanıza yardımcı olur. 
 • Samsung Wind-Free, kolayca çıkarılabilen ve temizlenebilen antibakteriyel filtresi sayesinde havadaki bakterileri filtresinde tutar ve evinizin havasını zararlı etkenlerden arındırarak daha sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturur. Klimanın kendi kendini temizleme özelliği, klima kapatıldıktan sonra otomatik olarak devreye girer ve iç ünitede oluşan nem, 10 ile 30 dakika boyunca fan tarafından kurutulur. Böylece iç ünitede bakteri ve küf oluşumu engellenmiş olur. 
 • Kompresör kapasitesinin daha verimli ve kısıtlı kullanıldığı Eco modu ile hem yüksek performanslı hem de ideal iklimlendirme çözümü sunan Samsung Win-Free sayesinde elektrik faturalarını dert etmeden klimanızı kullanabilirsiniz.
 • Cihazınızda Wi-Fi özelliği bulunur. Nerede olursanız olun, Smart Things özelliği ile akıllı cihazlarınız üzerinden klimanızı bir tuşa basarak kolayca yönetebilir ve siz eve gelmeden klimanın evi ısıtması ya da soğutması için talimat verebilirsiniz. Böylece eve geldiğinizde arzu ettiğiniz gibi sıcak ya da serin bir ortam sizi bekliyor olacaktır. 

Öne Çıkan Üstün Teknik Donanım

 • BTU Kapasitesi: 18.000
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Klima Türü: Duvar Tipi (Split)
 • Inverter: Var
 • Wi-Fi: Var

Elektronik Eşya Sektörüne Yön Veren Marka: Samsung Electronics

Samsung, Lee Byung-Chul tarafından Güney Kore'de kurulan ve merkezi Seul'de bulunan bir şirketler grubudur. Samsung şirketler grubu bünyesinde yer alan ve grubun en önemli şirketlerinden biri olan Samsung Electronics ise pek çok farklı teknolojik ürünü üretirve çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Sektörde lider konumda yer alan Samsung Electronics, ülkemizde de en çok tercih edilen markaların başında gelir.

Klima Kullanım Önerileri

Bir klima taktırmaya karar verdiyseniz öncelikle klimayı alacağınız alanın büyüklüğüne uygun bir klima seçmeye özen gösterin. İç üniteyi ve dış üniteyi kolay ulaşılabilir ve sağlam bir zemin üzerine monte ettirmek arıza ve bakım gibi durumlar için yararınıza olacaktır. Klimanızı çalıştırırken üflenen havanın doğrudan üzerinize gelmemesi sağlığınız için önemlidir. Klima kanatçıklarını yaz aylarında tavana doğru, kış aylarında ise yere doğru üfleyecek şekilde ayarlamak yerinde olur. Klimanın hava kanallarının önü kesinlikle kapatılmamalıdır. Rutin bakım işlemlerini yapmak/yaptırmak klimanızın ömrünü uzatır.


BTU (Isıtma Kapasitesi)20473
BTU (Soğutma Kapasitesi)18000
Enerji SınıfıA++
InverterVar
Klima TürüSplit (Duvar Tipi)
RenkBeyaz
Ses Seviyesi (dB)41
Diğer
Garanti Süresi (Ay)36
Henüz ürüne yapılmış yorum bulunmamaktadır.