Fırsatı Kaçırmayın. 0850 305 44 33

Fırsatı Kaçırmayın. 0850 305 44 33

Siemens WM12T6H0TR A+++ 9 Kg 1200 Devir İ-Dos Çamaşır Makinesi

% 16
5,437.00 TL
6,494.00 TL
Stok Kodu
7020399867
Taksit
Peşin fiyatına 3 ve 6 ay taksit
PAYLAŞ

WM12T6H0TR


Wifi erişimli, akıllı i-Dos otomatik dozajlama sistemine sahip ve çoklu dokunmatik LED ekranlı iSensoric Çamaşır Makinesi.

Hassas i-Dos otomatik dozajlama sistemi; sizin için kullanılacak deterjan miktarını ölçerek sudan ve deterjandan tasarruf etmenizi sağlar.

Nerede olursanız olun kolaylıkla kullanılabilen Home Connect Uygulaması ile çamaşır makinenize bağlanın ve kontrol edin. (iOS ve Android ile uyumlu.)

Çamaşır makineniz ile evinizin içinde kesintisiz bir bağlantı kurmak için birbirine bağlı cihazlar

Ses ile kontrol edilebilir çamaşır makinesi

10 yıl garantili IQdrive motor: Sessiz ve yüksek verimli yıkama performansı

 

 

ICON_LABEL_SPINCYCLEEFFICIENCYCLASSB
ICON_WOOLHANDWASHPROGRAM
ICON_WAVEDRUM
ICON_WATERPERFECTPLUS
ICON_VARIOSPEED_PLC
 
 
 
 
 

Otomatik Deterjan Dozajlama : i-Dos

Hassas i-Dos otomatik dozajlama sistemi, ihtiyacınız olan deterjanı ölçer, su ve deterjan tasarrufunda size yardımcı olur.

 

 
WM12T6H0TR

 

Uzaktan Kontrol : Home Connect uygulaması ile yıkama planınızı kendi zamanınıza uydurun

Çamaşır yıkama planınızı kendi zamanınıza uydurun. Home Connect uygulaması ile çamaşır makinenizi, kıyafetlerinizi tam ihtiyacınız olduğu anda hazır bulmak için istediğiniz yerden, istediğiniz zamanda kolaylıkla çalıştırın, yıkama seçeneklerini seçin.

 
WM12T6H0TR
 
 

Uzaktan İzleme

Nerede olursanız olun izleyebileceğiniz bir çamaşır makinesi size birçok avantaj sağlar. Home Connect uygulaması ile çamaşırlarınızın hazır olup olmadığını her zaman tam olarak bilebilirsiniz. Makine hala çalışıyor mu diye sık sık kontrol etmemize de gerek kalmaz.

 

 
WM12T6H0TR
 
 

Easy Start : Home Connect ile kıyafetlerinize en uygun programı bulmanızda size yardımcı olur

Home Connect uygulamanızdaki Easy Start özelliği en uygun programı bulmanızda size yardımcı olur. Örneğin, kumaş türü ve rengiyle ilgili birkaç basit soruya cevap verin ve tavsiye edilen program ayarını uzaktan makinenize gönderin. Böylelikle sadece birkaç saniyede ideal programı bulabilir ve çamaşır makinenizi çalıştırabilirsiniz.

 

 
WM12T6H0TR
 
 

Uzun ömürlü hizmet garantisi: 10 yıl garantili iQdrive.

Zaman içerisinde klasik motorlar karbon fırçaların mekanik sürtünmesinden dolayı eskimeye başlar; fırçasız iQdrive motor neredeyse hiç eskimez. Siemens, tüm iQ500, iQ700 ve iQ800 çamaşır makinelerinin uzun ömürlü motor kalitelerine, 10 yıllık garantiyle kefil olur.

 

 
WM12T6H0TR
 
 

Çamaşır makineniz sizi dinliyor.

Amazon Alexa ile ortaklık sayesinde çamaşır makineniz sesli olarak kontrol edilebilir. Lütfen ülkeniz ve diliniz için Alexa uygulamasında ilgili "Home Connect” becerisinin mevcut olup olmadığını öğrenin sonra ise Amazon Alexa ve ev aletiniz arasında bağlantı kurmak için ilgili yeteneği etkinleştirin.

 

 
WM12T6H0TR
 
 

Birbirine Bağlı Cihazlar

Çeşitli "tetikleyiciler” oluşturarak evinizin içinde kesintisiz bir bağlantı kurmak IFTTT, iHaus ve Magenta Smart Home ortaklık sayesinde mümkün. Örneğin, oturma odasındaki akıllı lambanın çamaşır yıkandığında yanıp sönmesi.


 
WM12T6H0TR
 
 

Çamaşırları sadece 30 dakikada temizleyin - süper 30 '.

Super 30 ', az kirli pamuklu ve bakımı kolay tekstili hızlı ve etkili bir şekilde temizlemek için tasarlanmış 30 dakikalık bir yıkama programıdır. 3,5 kg'a kadar yükler için program, çamaşırlarınızın hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlar. Super30 'programı, kapsamlı bir ıslatma aşaması ve daha uzun yıkama süresi sayesinde super15'ten daha ağır yükleri taşır.Voltaj dalgalanmalarını güvenilir izleme : voltMonitor

Mevcut dalgalanmalarla ilgili güvenilir bilgi için voltMonitor.

 

Çamaşırlarınızın özellikle hassas bakımı için: waveDrum.

Eşsiz dalga şekilli waveDrum'ın yenilikçi yapısı ve asimetrik pedalları birbirini mükemmel bir şekilde tamamlar. Çamaşırlarınıza daha hassas bakım için.

 

Home Connect

Teknolojik yenilikler dünyası hiç durmadan gelişiyor. Giderek daha fazla sayıda ev eşyası birbirine bağlanıyor ve akıllı bir hale geliyor. Wi-Fi özellikli Siemens Ev Aletleri ve Home Connect ile bu gelişmeler nihayet evinizde kendilerine bir yer buluyor. Wi-Fi özellikli ev aletlerinin sinerjisi, akıllı yazılımları ve sezgisel uygulamamız sayesinde sizlere geniş bir seçenekler yelpazesi sunuyoruz. Bu seçeneklerden bazıları iş yükünüzü hafifletirken bazıları sizlere yepyeni olasılıkların kapısını açacak. Tüm bu yeni olasılıklarla hayatınız daha önce hiç olmadığı kadar verimli ve konforlu bir hale gelecek ve sevdiğiniz şeyleri yapmaya daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Gelecek evinizde.

 

Güç/Tüketim

En yüksek enerji sınıfı olan Siemens A+++ çamaşır makinesinden %30 daha tasarruflu

Programlar

Özel Programlar: durulama, koyu renkliler, gömlek/bluz, spor giysileri, mix, boşaltma / sıkma, HijyenEkstra, süper kısa 15'/30', yorgan, perde, yünlüler, hassas / ipek

 

Opsiyonlar

Home Connect: Uzaktan görüntüleme ve kontrol

Siemens i-DOS çamaşır makinesi: sıvı deterjan ve yumuşatıcının otomatik dozajlanması

touchControl tuşlar: Bağımsız sıcaklık seçimi, Bağımsız devir seçimi, Ön yıkama, speedPerfect ve 24 h Başlama zamanını erteleme

 

Konfor/Güvenlik

Reload Fonksiyonu: Unutulan çamaşırları ekleyebilmek için makineyi durdurun ve yıkamaya devam edin.

XXL tambur hacmi: 63 l

waveDrum: efektif ve hassas yıkama

Tambur Temizleme, hatırlatma fonksiyonu ile

32 cm çaplı 171 derece açılabilen kapak

Özel tasarımlı, çelik görünümlü mıknatıslı kapak

Yeniden yükleme fonksiyonu

iQDrive motor

10 yıl garantili IQdrive motor ile sessiz, yüksek verimli yıkama performansı sağlanıyor.

Anti-vibration dizayn: Daha dayanıklı ve daha sessiz

Durulama sensörü

su akış sensörü

waterPerfect Plus: Kaynaklara duyarlı su tüketimi

Çok katlı su koruma

ActiveWater™: Süresiz miktar otomatiği

Programı başlatmadan önce su ve enerji tüketimi gösterimi

Işıklı,açma/kapama fonksiyonlu program kontrol düğmesi

Köpük tanıma

Çocuk kilidi

 

Teknik bilgi

Tezgahaltı

Boyutlar(Y x Gx D): 84.8 x 59.8 x 59 cmSiemens çamaşır makinesi modellerini en uygun fiyatlar ile Siemens Mersin yetkili satıcısı olan sitemizden görebilirsiniz.


 

Taksit : Peşin fiyatına 3 ve 6 ay taksit
Henüz ürüne yapılmış yorum bulunmamaktadır.